W związku z sytuacją epidemiczną (COVID-19) odbiory osobiste zostały wstrzymane. Zachęcamy do zakupów z dostawą 24h.
keyboard_arrow_up

Namioty wystawowe

Namioty imprezowe
DasCompany

Uczestnictwo w branżowych targach oraz wystawach stwarza przedsiębiorcy okazję m.in. do zacieśnienia więzi ze swoimi klientami, a także nawiązania nowych znajomości biznesowych. Warto tę szansę dobrze wykorzystać i pokazać się z jak najlepszej strony. Aby wywrzeć pozytywne pierwsze wrażenie, zainwestuj w namioty wystawowe, które ułatwią wyeksponowanie Twoich produktów i usług.

SKORZYSTAJ Z DARMOWEGO KREATORA NAMIOTÓW Kreator

Namioty wystawowe – dlaczego warto?

Sposób, w jaki zaprezentujesz się w trakcie wydarzeń branżowych, wpłynie na wizerunek firmy. Estetycznie wykonane, a przy tym funkcjonalne stoisko świadczy o tym, czy przedsiębiorca potrafi zadbać o swoich klientów i kontrahentów, zapewniając im należyty komfort.są doskonałym rozwiązaniem, ponieważ łączą obie cechy – atrakcyjność i wygodę.

Nasze namioty wystawowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej spełniały swoje zadanie wewnątrz hali targowej, czy też centrum wystawienniczego. Dach oraz część ścian wykonano z transparentnego materiału, co zapewnia doskonałe doświetlenie stoiska.

Możliwość zastosowania kolorowych maskownic łączeń ścian bocznych namiotu wystawowego pozwala na dodatkowe dopasowanie stoiska do wizerunku firmy lub marki. Uzyskujesz w ten sposób spójność wizualną, która jest pozytywnie odbierana.

Ogromną zaletą jest również łatwy i szybki montaż, który – w porównaniu z tradycyjnymi stoiskami handlowymi – przebiega zauważalnie krócej. Po zakończonych targach lub wystawie równie łatwo zdemontujesz konstrukcję, którą możesz wykorzystać również na kolejnej edycji.

Bezpieczeństwo i komfort

Głównym zadaniem konstrukcji jest umożliwienie efektownego wyeksponowania produktów. Namiot wystawowy to jednak nie tylko atrakcyjny wizualnie obiekt, który przyciąga uwagę odwiedzających. Równie ważna jest stabilność oraz wysoka jakość wykonania.

  • Solidna konstrukcja wykonana ze stalowych rur oraz łączeń i (jeśli potrzebujesz) dodatkowych wzmocnień.
  • System wentylacyjny zapewnia optymalny obieg powietrza, co zapewnia komfortowe samopoczucie.
  • Zabezpieczenia na wypadek zalania oraz pożaru.

Uniwersalność

Odporność całej konstrukcji namiotu wystawowego umożliwia również stosowanie produktu w innych okolicznościach i miejscach. Doskonale sprawdzą się np. w roli dodatkowego pawilonu w restauracji.